مشاهده منو

پخش زنده
زمان انتشار: ۲۹/۰۸/۱۴۰۲

ترویج یهودستیزی در تلویزیون جمهوری‌اسلامی

محمدحسین قدیری، دیپلمات سابق جمهوری‌اسلامی در این برنامه تلویزیونی با هدف یهودستیزی تمام تلاش بیهوده خود را می‌کند تا کشتار و نابودی یهودیان را توجیه و با تحریف تاریخ آن را نادرست نشان دهد. مقامات جمهوری‌اسلامی مشابه این فرد همواره هرآنچه نازی‌ها مدعی می‌شدند را تکرار می‌کنند هرچند این تاریخ هرگز فراموش نخواهد شد و حتی مقامات آلمانی در دادگاه‌های مستقل جنایتکاران زنده نازی را محاکمه کردند وهمچنان پس از گذشت سالها ابراز شرمساری به آن دارند اما مقامات جمهوری‌اسلامی همچنان سنگ نازنیسم را به سینه می‌زنند و از طریق آن دیدگاه انسان‌کش و به دنبال نابودی بشر دیدگاه فاشیستی خود را بازتاب می‌دهند.

در جهان امروز و دنیای انسانی هیچ موجود نرمالی از نازیسم دفاع نمی‌کند و حتی در بسیاری از کشورها این دیدگاه خطرناک و جنایتکارانه جرم محسوب می‌شود اما این دیپلمات سابق رژیم مشابه تمام مقامات این رژیم جناینکار چنین فکر می‌کنند.

دروغ‌ها و اتهامات این فرد به قدری مضحکانه است که حتی پاسخ دادن به آن نیز اشتباه است و می‌توان آن را به قضاوت مخاطبین قرار داد. انکار هولوکاست و یا کشتار شش میلیون انسان بیگناه با وجود مدارک و شواهد اثباتی قطعا تنها از سوی کسانی صورت می‌گیرد که خودشان دستی در جنایت و کشتار مردم داشته باشند که همواره شاهد آن در ایران بودیم و مردم ایران تحت کشتار و آزار رژیم بودند و هستند.

دیدگاه این برنامه چه مهمان بیسواد و چه مجری سپاهی مشخصا در مسیر یهودستیزی و تحریف وقایع است و به همین دلیل در ایران ما نیز شاهد حمایت مردم از مردم اسرائیل بودیم و هیچگونه تجمع حمایتی با تعداد بالا برای تروریست‌های حماس شکل نگرفت که این نشان از آگاهی مردم ایران دارد اما ذکر این نکته که این افراد و کل سیستم جمهوری‌اسلامی تلاش می‌کند تا یهودستیزی در ایران گسترش پیدا کند را می‌بایست گوشزد کنیم.

همانطور که اشاره کردیم آنقدر ادعاهای این دو فرد بی‌سواد، مضحک و بی‌اساس است که حتی پرداختن به آن اشتباه قلمداد می‌شود.

تازه‌ها